Novembra kopsavilkums // 2015

Novembrī brīvo laiku aprijošu darbu un pienākumu bija vairāk nekā iepriekš. Tas arī atspoguļojas izlasīto grāmatu skaitā – sešas, kas ir mazāk par iepriekšējos mēnešos izlasīto. Šoreiz lasāmvielā arī šur un tur sāka parādīties vilšanās. Ne pārāk lielas – neuzskatu, ka kāda no izlasītajām grāmatām būtu bijusi pilnīga laika tērēšana. Tomēr, jācer uz turpmākiem, iepriecinošākiem lasīšanas mēnešiem.

nov1.png

1. Marie Lu – The Rose Society. Otrā daļa “The Young Elites” sērijā. Nebija tā, ka man pavisam nepatika, bet nebija arī tā, ka man ļoti patika. Ar katru grāmatu kļūst skaidrāks, ka šī sērija nav un nebūs tas, ko no tās gaidīju.

2. Maria V. Snyder – Poison Study. Šī gan man ļoti patika. Kvalitatīvāka un arī diezgan nopietnāka par ierastajām YA žanra grāmatām. Varbūt tāpēc, ka paspēja iznākt pirms “Krēslas” trakuma un tā sekām. Plašāka atsauksme šeit.

3. Laura Dreiže – Debesu lauskas. Noslēdzošā daļa “Danse Macabre” sērijā. Viegla un izklaidējoša lasāmviela atpūtai. Uz svarīgākajiem pirmajās grāmatās izvirzītajiem jautājumiem gan, manuprāt, īsti netika atbildēts. Plašāka atsauksme šeit.

4. Sophie Kinsella – Shopaholic to the Rescue. Šai sērijai sekoju līdzi jau gadiem ilgi, un tā man ir ļoti mīļa. Bet visiem autoriem vajadzētu ielāgot, ka astotā grāmata sērijā jau ir daudz par daudz. Nonākot tik tālu, diemžēl nekas vairs nav tik kvalitatīvs, kā sākumā.

nov2

5. Patriks Rotfuss – Vieda vīra bailes. Bija brīnišķīgi atkal atgriezties Patrika Rotfusa radītajā pasaulē. Būt klāt brīžos, kad top leģenda. Plašāka atsauksme šeit.

6. Levs Grosmans – Burvji. Inteliģents un nopietns darbs. Skatījums uz maģiju un dzīvi no reālistiska skatpunkta. Plašāka atsauksme šeit.

Lasīšanas plāni decembrim vēl nav pilnīgi. Vakar “paslīdēja roka” un tagad no interneta grāmatveikaliem gaidu pāris sūtījumus, bet, ņemot vērā tuvojošos Ziemassvētku trakumu, pie manis tie decembrī varbūt nemaz neatceļos. Plauktā gaida “Poison Study” turpinājumi un Nīls Geimens.

2 thoughts on “Novembra kopsavilkums // 2015

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s